Leczenie dzieci

Zapraszamy Państwa do skorzystania również z oferty Chodyra Kids Clinic, którego specjalnością jest stomatologia i ortodoncja dziecięca. Celem Chodyra Kids Clinic jest przede wszystkim zapewnienie pozytywnych wrażeń z wizyty dentystycznej, bez stresu i bólu, tak aby nasi mali pacjenci w przyszłości chętnie sami dbali o higienę jamy ustnej a w razie konieczności spotkania ze stomatologiem chętnie odwiedzali jego gabinet. Wszyscy rodzice zdają sobie sprawę jak trudnym wyzwaniem może być nakłonienie dziecka do odwiedzenia gabinetu stomatologicznego. Dlatego świadomi tej sytuacji każdy z naszych dentystów troszczy się o komfort Państwa pociech korzystając z przemyślanych i sprawdzonych w naszych klinikach rozwiązań.

Opracowaliśmy autorską adaptacyjną pierwszą wizytę, która pozwala na zaznajomienie się z naszą placówką i urządzeniami w niej znajdującymi. Dzieci uwielbiają bawić się naszym profesjonalnym sprzętem stomatologicznym. Na koniec każde dziecko dostaje dyplom i nagrodę.

Nasi mali pacjenci przed każdą wizytą nie pozostają sami. Mogą liczyć na troskliwą opiekę zespołu Chodyra Clinic. Dla rozluźnienia maluchów przed leczeniem proponujemy zabawę w specjalnie do tego celu urządzonym kąciku. Dzieci kochają to miejsce pełne schowków i zabawek. Możemy też zagospodarować czas przed wizytą na gry lub bajki wyświetlane na tablecie.

Podczas leczenia każdy z naszych stomatologów korzysta z wielu sprawdzonych metod aby dzieci czuły się komfortowo i bezstresowo. Stosujemy znieczulenie wziewne “gazem rozweselającym” oraz znieczulenie miejscowe (zwykłe lub komputerowe). Dział badawczo-rozwojowy naszej kliniki zaprojektował i wdrożył rozwiązanie niedostępne w innych gabinetach - Dental Comfort Disc. Jest to urządzenie umożliwiające wyłączenie pracy wiertła jednym przyciskiem kontrolera znajdującego się w rękach Państwa maluchów. Daje im to nie tylko pełen komfort ale stanowi także świetną zabawę. Ponadto przy dłuższych zabiegach dziecko może obejrzeć swoją ulubioną bajkę lub film.

Wszystkich zainteresowanych rodziców na umówienia Państwa pociech na wizytę w naszej klinice prosimy o kontakt z naszą rejestracją.