Bez bólu

Bez bólu

Pierwszym i najbardziej istotnym “znieczuleniem” w naszej klinice są przyjazne relacje z naszymi pacjentami. Jesteśmy świadomi, że leczenie stomatologiczne może boleć ale my robimy wszystko aby zapewnić naszym pacjentom pełen komfort podczas tych zabiegów - bez bólu i stresu. Cieszymy się, że co raz częściej przychodzą do nas pacjenci przystępujący bez obaw do leczenia. A my słyszymy: “Ja się nie boję, bo moja koleżanka powiedziała, że to nie boli, a wy zrobicie wszystko, żeby nie bolało”.

Znieczulenie podtlenkiem azotu

Podtlenek azotu potocznie zwany gazem rozweselającym jest to bezpieczny gaz, który skutecznie wycisza i uspokaja pacjenta. Wskazany u osób odczuwających bardzo duży lęk przed zabiegiem. Można go stosować zarówna u osób dorosłych jak i u dzieci. Uspokojenie podtlenkiem azotu podawane jest za pomocą specjalnej sterylnej maseczki w stężeniu nie powodującym znieczulenia ogólnego. Jest to kolejną zaletą tej metody, gdyż pozwala cały czas zachować kontakt z leczonym pacjentem. Gaz rozweselający jest szczególnie ceniony przez naszych najbardziej bojaźliwych pacjentów.

Znieczulenie ogólne

Każdy kto zdecyduje się na leczenie w naszej klinice, a ma szczególnie duży lęk przed zabiegiem ma możliwość poddania się znieczuleniu ogólnemu. Jest to metoda, która pozwala całkowicie wyłączyć świadomość podczas wykonywanego zabiegu przez co nie naraża pacjenta na dyskomfort związany z leczeniem. W naszej klinice znieczulenie ogólne jest podawane przez doświadczonego anestezjologa, który na początku zbiera wywiad i kwalifikuje do narkozy. Podczas zabiegu cały czas bacznie obserwuje wszystkie funkcje życiowe. W wielu przypadkach jest to dobre rozwiązanie podczas wykonywania wielu zabiegów jednocześnie - podczas jednej wizyty.