Wybielanie

Twój uśmiech zrobi wrażenie!

Każdy z nas marzy o pięknym śnieżnobiałym uśmiechu, który jest synonimem sukcesu, daje poczucie komfortu i wzmacnia pewność siebie pozwalając wydobyć z nas ogromne pokłady energii i entuzjazmu. Dziś dzięki naszej Klinice to marzenie jest w zasięgu ręki. Proponujemy naszym pacjentom dwie metody wybielania:

1. Metoda Beyond - Posiadamy najnowszej generacji lampę Beyond polus, dzięki której możesz już po jednej wizycie opuścić gabinet z pięknym, lśniącym uśmiechem. Wybielanie metodą BEYOND polega na nałożeniu na powierzchnię zębów specjalnego żelu wybielającego. Reakcja utleniania jaka zachodzi w trakcie zabiegu usuwa skutecznie przebarwienia, przywracając biały uśmiech. Dzięki zastosowaniu podczas zabiegu specjalnego, niebieskiego światła akceleratora, które aktywuje żel, czas trwania zabiegu jest skrócony do minimum, dając rezultaty nieporównywalnie lepsze od innych metod wybielania.2. Metoda nakładkowa - Na pierwszej wizycie lekarz stomatolog bada stan zębów i dziąseł. Pobiera się wyciski potrzebne do wykonania indywidualnych nakładek na zęby. Pacjent w domu aplikuje do nich żel wybielający Opalescence, umieszcza je na zębach i pozostawia na całą noc (8 godz.) Cały zabieg trwa około 8-10 nocy. Natomiast efekt można czasem zauważyć już po pierwszej nocy.


Podczas wybielania może wystąpić przejściowa nadwrażliwość na zimno, w takiej sytuacji zapraszamy pacjenta do gabinetu w celu aplikacji preparatu odwrażliwiającego. Ponieważ wypełnienia, korony i mosty nie ulegają wybieleniu w razie konieczności należy je wymienić po zakończonym zabiegu wybielania w celu osiągnięcia jeszcze lepszego efektu kosmetycznego.

Po zakończonym zabiegu wybielania należy pamiętać o tzw. białej diecie i zrezygnować z jedzenia produktów, które mogą brudzić zęby. Wybielone zęby pozostaną rozjaśnione przez minimum dwa lata. Po tym terminie zabieg można powtórzyć bez najmniejszych obaw. Jak wynika bowiem z badań naukowców przeprowadzonych na University of Toronto, wybielanie nie przynosi żadnych efektów ubocznych.