Leczenie dzieci

Zapraszamy Państwa do skorzystania również z oferty Chodyra Kids Clinic, którego specjalnością jest stomatologia i ortodoncja dziecięca. Celem Chodyra Kids Clinic jest przede wszystkim zapewnienie pozytywnych wrażeń z wizyty dentystycznej, bez stresu i bólu. Chcemy, aby nasi mali pacjenci w przyszłości chętnie sami dbali o higienę jamy ustnej a w razie konieczności spotkania ze stomatologiem chętnie odwiedzali jego gabinet. Wszyscy rodzice zdają sobie sprawę jak trudnym wyzwaniem może być nakłonienie dziecka do odwiedzenia gabinetu stomatologicznego. Dlatego świadomi tej sytuacji, każdy z naszych dentystów troszczy się o komfort Państwa pociech korzystając z przemyślanych i sprawdzonych w naszej klinice rozwiązań.

Opracowaliśmy autorską adaptacyjną pierwszą wizytę, która pozwala zapoznać się z naszą placówką i jej urządzeniami. Dzieci uwielbiają bawić się naszym profesjonalnym sprzętem stomatologicznym. Na koniec każde dziecko dostaje dyplom i nagrodę.

Nasi mali pacjenci przed każdą wizytą nie pozostają sami. Mogą liczyć na troskliwą opiekę zespołu Chodyra Clinic. Dla rozluźnienia maluchów przed leczeniem proponujemy zabawę w specjalnie do tego celu urządzonym kąciku. Dzieci kochają to miejsce pełne schowków i zabawek. Możemy też zagospodarować czas przed wizytą na gry lub bajki wyświetlane na tablecie.

Podczas leczenia każdy z naszych stomatologów korzysta z wielu sprawdzonych metod aby dzieci czuły się komfortowo i bezstresowo. Stosujemy znieczulenie wziewne “gazem rozweselającym” oraz znieczulenie miejscowe. Dział badawczo-rozwojowy naszej kliniki zaprojektował i wdrożył rozwiązanie niedostępne w innych gabinetach - Dental Comfort Disc. Jest to urządzenie umożliwiające wyłączenie pracy wiertła jednym przyciskiem kontrolera znajdującego się w rękach Państwa maluchów. Daje im to nie tylko pełen komfort ale stanowi także świetną zabawę. Ponadto przy dłuższych zabiegach dziecko może obejrzeć swoją ulubioną bajkę lub film.

Wszystkich zainteresowanych rodziców w celu umówienie wizyty prosimy o kontakt z naszą rejestracją.